ZADASZENIA TARASÓW

Tarasy możemy zabudować na wiele sposobów. Jeżeli z tarasu korzystamy tylko w okresie letnim i potrzebujemy tylko ochrony przed deszczem i słońcem -bez pełnej zabudowy- proponujemy wykonanie samego zadaszenia.

Konstrukcję wykonujemy z profili aluminiowych, malowanych proszkowo wg palety RAL. Na pokrycie stosujemy poliwęglany komorowe i lite oraz szkło hartowane laminowane. Zadaszenie można również wykonać z łamaczy światła w formie pergoli. Lamele są w kształcie wrzecion, montowane pod zadanym kątem.

Kolejną grupą osłon to rolowane systemy materiałowe tzw. screeny – odporne na działanie czynników atmosferycznych, które absorbują lub odbijają promienie słoneczne. 

Znajdują one zastosowanie na zadaszeniach ze szkła lub montowane są niezależnie. 

Grupę osłon materiałowych które wykorzystujemy na zadaszenia tarasów uzupełniają pergole i markizy w kilku wariantach i szerokiej gamie materiałowej.

Jeżeli taras będzie użytkowany od wczesnej wiosny do późnej jesieni wykonujemy pełne zabudowy z wykorzystaniem profili aluminiowych bez przegrody termicznej.

Mają one zastosowanie przy budowie wiatrołapów i werand. Bogata oferta wypełnień (szkła, poliwęglany, panele), odpowiednio dobrana kolorystyka (pełna paleta kolorów wg RAL), dowolne rozwiązania i dodatki (drzwi rozwierne lub przesuwne, rynny z PCV lub aluminiowe, samozamykacze, progi automatyczne, parapety, obróbki blacharskie) sprawiają, że nasze zabudowy oprócz tego, że chronią wnętrze domu przed wiatrem, deszczem i zimnem to służą jako dodatkowe pomieszczenie użytkowe oraz są elementem dekoracyjnym Państwa domu.

SPECJALIŚCI W PRODUKCJI STOLARKI ALUMINIOWEJ

DANE KONTAKTOWE


Konstrukcje aluminiowe KLATT

ul. Jodłowa 28
Bogucin k/Poznania
62-006 Kobylnica

tel. 61 815 03 81
tel. 61 815 84 80
fax. 61 815 84 85
e-mail: biuro@klatt.pl

NIP 972-848-91-81
Nr rachunku bankowego: Santander Bank Polska 87 1090 1450 0000 0001 3564 7175